Przejdź do głównej treści

O firmie

O firmie

Zajmujemy się dystrybucją artykułów spożywczych

Dostarczamy artykuły głęboko-mrożone do sklepów indywidualnych i sieci handlowych. Dystrybuujemy również produkty ogólnospożywcze do gastronomii. Nasz pełen asortyment to ponad 5500 produktów, wśród nich lody, mrożonki, ryby i owoce morza, produkty sypkie, kasze, makarony, ryże, przyprawy, nabiał i inne. Dbamy jednak nie tylko o szerokie portfolio produktów. Posiadamy rozbudowaną i sprawnie funkcjonującą strukturę logistyczną, a nasi klienci mogą liczyć, w ramach współpracy, na atrakcyjne programy rabatowe.

JUŻ NIEMAL 30 LAT Z WAMI!
Już niemal 30 lat z Wami!
1993

Założenie Chłodni Mazowsze

1995

Budowa pierwszego własnego magazynu-mroźni

2014

Ekspansja działalności na województwo łódzkie i wielkopolskie

2010

Powstanie centrum logistycznego w miejscowości Żdżarów, gm. Sochaczew

2017

Stworzenie marki Oreco

O firmie

Struktura organizacyjna

Chłodnia Mazowsze zatrudnia ponad 150 Pracowników, którzy wykonują pracę w dwóch lokalizacjach. W ramach struktury firmy wyodrębnione są działy: dział sprzedaży, dział transportu i magazynowania, dział zakupów, dział marketingu oraz dział administracji.

Dostawcy

Podstawowym celem działalności Chłodni Mazowsze jest bezpośrednia współpraca z najważniejszymi producentami towarów spożywczych. Wśród naszych dostawców znajdują się Polski Ogród (Hortex), Unilever (Algida, Knorr), Froneri (Zielona Budka, Nestle), Aviko, Bonduelle, Koral i inni.

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Chłodnia Mazowsze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu